O nas

Chcesz rozwijać swoją firmę? Potrzebujesz pomocy w sprawach biurowych? Zadzwoń lub napisz do nas! Zajmiemy się Twoimi sprawami, a Ty skupisz się tylko na biznesie.

Zapewnienie możliwości funkcjonowania Twojej firmy to zapewnienie takiej obsługi administracyjnej, aby można się było spokojnie skupić na zarządzaniu przedsiębiorstwem. Często organizacja  własnej administracji tzw. biura, które pomoże w  prowadzeniu firmy, wymaga zatrudnienia pracownika lub zajmowania się „biurokracją” samego przedsiębiorcy.  Tutaj właśnie możemy pomóc wyręczając Cię w tych pracach, abyś mógł poświęcić swój czas na rozwój firmy.

Usługi oferowane przez naszą firmę gwarantują profesjonalne (poparte kilkunastoletnią praktyką oraz odpowiednimi kwalifikacjami),  dopasowane do Państwa potrzeb    usługi  administracyjno – biurowe,  które pozwolą obniżyć bieżące koszty działalności gospodarczej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

A.S. OFFICE Anna Szafrańska
Ul. Przemysłowa 15
83-110 Tczew

Tel: 731-66-88-90
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak do nas trafić?